Blog

Jak vybrat tu pravou svatební kytici

Svatební kytice dotváří krásu a styl nevěsty. Je důležité zvolit správný tvar, velikost i druh květin s ohledem na postavu nevěsty a styl svatby. V článku se dočtete, jak přesně postupovat při výběru té pravé svatební kytice pro váš velký den.


Jak vybrat svatebního fotografa

Svatba patří k nejdůležitějším milníkům v životě, proto je důležité věnovat pozornost výběru kvalitního svatebního fotografa, jehož práce zachytí ty nejcennější okamžiky a vytvoří trvalé vzpomínky na tento výjimečný den. Při výběru je dobré začít s předstihem, prohlédnout si portfolia adeptů a zaměřit se na styl, kvalitu provedení a reference, aby fotografie co nejvíce vystihly atmosféru a vaše představy. Spolehlivý fotograf, který vám sedne i lidsky, je zárukou krásných svatebních fotek, na něž budete rádi vzpomínat.


Jak se správně obléct jako host na svatbu

Svatba je výjimečná událost, při které je potřeba dbát na správný společenský dresscode. Při výběru oblečení je důležité zohlednit styl svatby, roční období, denní dobu a především přání snoubenců. Poradíme vám, jak se správně obléct jako host, abyste dodrželi etiketu a zároveň se cítili pohodlně.


Jak poznat pravé stříbro a odlišit ho od padělků či bižuterie

Stříbro patří k nejoblíbenějším drahým kovům využívaným na šperky. Někdy ale může být těžké odlišit pravé stříbro od padělků a kvalitní bižuterie. V tomto článku se dozvíte, jak stříbro správně identifikovat pomocí jednoduchých triků. Ukážeme vám, jak využít magnet, led či zvuk k odhalení falzifikátů a rozpoznání opravdového stříbra. Poradíme i, na jaké znaky při koupi stříbra dávat pozor.


Originální svatební dary, které novomanžele opravdu potěší

Ztrácíte se při výběru toho pravého svatebního dárku? Chcete novomanžele opravdu potěšit, ale nevíte čím? Poradíme vám, jak na výběr originálního dárku, kterým novomanžele rozmazlíte. Prozradíme tipy na romantické, zážitkové i praktické dary a rady, kolik do svatebního dárku investovat.


Družičky na svatbě – kompletní průvodce

Družičky tvoří nedílnou součást tradiční české svatby. Přestože jejich role prošla vývojem, stále zůstávají oporou a pravou rukou nevěsty. Ve své podstatě pomáhají nevěstě s přípravami, organizací a dodávají jí pocit bezpečí. Správně zvolené družičky dokážou vytvořit tu pravou svatební atmosféru.


Jak se správně připravit na první svatební tanec

První svatební tanec bývá vrcholem celé svatby. I když se na něj většina hostů těší, pro snoubence může jít o docela stresující záležitost. Proto je dobré tanec pečlivě nacvičit, vybrat správnou píseň a zvolit vhodný taneční styl. A hlavně - užít si tenhle krásný okamžik, na který budete oba rádi vzpomínat.


Romantická místa pro žádost o ruku v České republice

Žádost o ruku patří k těm nejdůležitějším okamžikům v životě každého páru. Najít to pravé romantické místo, kde před milovanou osobou pokleknout, chce pečlivé promyšlení. Česká republika nabízí nepřeberné množství krásných lokalit - od přírodních scenérií přes historické památky až po moderní prostředí velkoměst. Ať už máte rádi cokoliv, určitě v naší zemi objevíte místo svých snů, které se stane dokonalou kulisou pro ten velký okamžik. Přečtěte si tipy na ta nejromantičtější místa pro žádost o ruku v Česku.


Zábava na svatbu: Jak vytvořit dokonalý svatební program

Svatební den je jedním z nejkrásnějších dní v životě každého páru. Aby byl ale opravdu dokonalý, nestačí jen romantický obřad a výborné jídlo. Potřeba je také zábava! V našem článku najdete spoustu tipů a nápadů, jak vytvořit skvělý svatební program, který pobaví všechny generace hostů. Dozvíte se, jaké tradiční prvky na svatbě nemohou chybět, jaké jsou moderní trendy v svatební zábavě i jak zabavit děti. Připravili jsme pro vás tipy na aktivity, hry, soutěže i vystoupení, která oživí váš svatební den a vytvoří nezapomenutelné vzpomínky pro všechny hosty. Nechte se inspirovat a udělejte ze své svatby nejvtipnější party roku!


Svatební účesy: kompletní průvodce pro nevěstu

Nádherný den plný lásky a oslav se blíží, a vy jste rozhodnutá zazářit ve svůj nejkrásnější svatební účes. Ale jak najít ten pravý styl, který dokonale ladí s vašimi šaty a tváří? V našem článku vám přinášíme inspiraci z nejnovějších trendů, tipy na účesy pro různé délky vlasů a důležité rady pro zkoušku účesu. Připravte se na nezapomenutelný den s dokonalým svatebním účesem, který vás bude dělat středem pozornosti a dodá vám neuvěřitelné sebevědomí.

Další

Rádce

Jak vybrat náušnice podle tvaru obličeje

Jak vybrat náušnice podle tvaru obličeje

Správně zvolené náušnice dokážou zdůraznit přednosti obličeje a doplnit celkový vzhled. Takový dárek potěší obdarovaného i vás. Zjistěte jak vybrat ty správné.


Strom života - symbol s hlubokým významem napříč kulturami

Strom života, univerzální symbol, který se objevuje v různých kulturách a náboženských tradicích po celém světě, nám připomíná naši propojenost s přírodou a vesmírem. Tento článek se zabývá původem a významem stromu života, jeho zobrazením v umění a designu a také důvody, proč nosit šperky se stromem života.